Mateusz Klich z pierwszym golem w nowym sezonie MLS. Strzał jak z podręcznika [WIDEO]

Mateusz Klich strzelił gola dla DC United w meczu z Portland Timbers. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Lepiej mecz zaczęła była drużyna Jarosława Niezgody. Timbers objęli prowadzenie już w 18. minucie. Do siatki trafił Dairon Asprilla. Gospodarze podwyższyli wynik w 61. minucie. Na listę strzelców wpisał się Santiago Moreno.
Sygnał do odrabiania strat dał Klich. Były reprezentant Polski w 72. minucie wykorzystał rzut karny. Wykonał go podręcznikowo - zwiódł bramkarza i leciutkim kopnięciem skierował piłkę do siatki. Był to jego pierwszy gol w tym sezonie.
Dziesięć minut później gościom udało się doprowadzić do wyrównania. Gola na wagę remisu strzelił Kristian Fletcher.
Klich spędził na boisku cały mecz. Poza golem zapisał na swoim koncie żółtą kartkę.
United nieźle rozpoczęli sezon. W dwóch meczach zdobyli cztery punkty. Na razie zajmują drugie miejsce w Konferencji Wschodniej MLS. Są tylko za Interem Miami.
Marcin Karbowski03 Mar · 07:59