Matty Cash znów strzelił dla Aston Villi! Polak podwyższył prowadzenie w Lidze Konferencji [WIDEO]

Screen Twitter
Matty Cash znów wpisał się na listę strzelców w spotkaniu Aston Villi. Reprezentant Polski trafił do siatki w eliminacjach Ligi Konferencji.
W poprzedniej kolejce Premier League Matty Cash zdobył aż dwie bramki. Prawy stoper pokonał bramkarza Burnley, a jego Aston Villa wygrała 3:1.
W starciu w eliminacjach do Ligi Konferencji reprezentant Polski strzelił kolejnego gola. Tym razem defensorowi udało się wykorzystać szansę w starciu z Hibernianem.
Cash zameldował się na boisku w drugiej połowie, ponieważ Unai Emery postawił na rezerwowy skład. Niemniej w 63. minucie kadrowicz Fernando Santosa dopadł do odbitej piłki i mocnym strzałem umieścił ją w siatce.
Dla 26-latka jest to ósmy gol w barwach "The Villans". Do tej pory Polak wystąpił w 101 spotkaniach angielskiego klubu.
AKUTALIZACJA 23:20
Ostatecznie Aston Villa wygrała ze Szkotami 3:0. Tym samym klub z Premier League pewnie wywalczył awans do fazy grupowej Ligi Konferencji.
Hubert Kowalczyk31 Aug 2023 · 22:32