Mbappe okłamał PSG, prezes jest wściekły! Ujawniono szczegóły rozmów

Mbappe okłamał PSG, prezes jest wściekły! Ujawniono szczegóły rozmów
Bagu Blanco / pressfocus
Kylian Mbappe miał złamać obietnicę daną Nasserowi Al-Khelaifiemu. O szczegółach poinformował Santi Aouna z portalu Footmercato.net.
W ostatnich tygodniach wiele mówi się o prawdopodobnym odejściu Mbappe z PSG. Piłkarz nie zamierza przedłużyć wygasającego kontraktu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Już rok temu media rozpisywały się na temat decyzji napastnika o opuszczeniu Parc des Princes. Brak chęci prolongaty sprawił, że podczas okresu przygotowawczego piłkarz został odsunięty od zespołu. Luis Enrique nie wziął go na tournee po Japonii oraz odesłał na trybuny podczas pierwszej kolejki Ligue 1.
Santi Aouna ujawnił, że ubiegłego lata Mbappe odbył ważną rozmowę z Nasserem Al-Khelaifim. Francuz obiecał prezesowi, że przedłuży umowę i pozostanie w PSG. Właśnie dlatego przywrócono go do pierwszego składu. W przeciwnym razie mógłby spędzić kolejne tygodnie na trybunach.
25-latek złamał jednak obietnicę i nie podpisał nowego kontraktu. Dziennikarz Footmercato.net potwierdził, że Mbappe opuści Paryż i na zasadzie wolnego transferu przeniesie się do Realu Madryt. Dodano, że zachowanie wychowanka Monaco spotkało się z negatywną reakcją Al-Khelaifiego, który czuje się zdradzony.
W tym sezonie Mbappe wystąpił w 42 spotkaniach PSG. Zanotował w nich 41 bramek i dziewięć asyst.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos20 Apr · 17:42
Źródło: Santi Aouna

Przeczytaj również