Mecz sezonu w Ligue 1?! Mieli wszystko, w 106. minucie zostali z niczym [WIDEO]

Screen Eleven Sports
Cóż to było za widowisko! Olympique Lyon ograło Stade Brest 4:3 (1:0), chociaż na pół godziny przed końcem spotkania goście mieli sporą przewagę.
Wynik potyczki w Ligue 1 otworzył Tolisso. Środkowy pomocnik trafił do siatki w 18. minucie. Na następne atrakcje kibice musieli jednak sporo poczekać.
Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. W 60. minucie Stade Brest ruszyło do spektakularnej ofensywy. W niespełna dziesięć minut swojego gola strzelił Mounie, zaś Del Castillo popisał się dubletem.
Tym samym na pół godziny przed końcem goście mieli sporą przewagę nad Lyonem. Sygnał do ataku dał Lacazette, w 70. minucie zdobył bramkę kontaktową.
W 79. kibiców gospodarzy ogarnęła ekstaza. Wszystko za sprawą wyrównującego trafienia Tagliafico. Okazało się, że nie był to koniec emocji.
W 86. minucie doszło do scysji między kilkoma piłkarzami. Żółte kartki zobaczyli O'Brien oraz Locko, natomiast Tagliafico i Lees-Melou wylecieli z boiska. Tym samym sędzia przedłużył spotkanie o kilkanaście minut.
Przemęczeni zawodnicy Stade Brest nie byli w stanie utrzymać koncentracji do samego końca. Goście sprokurowali rzut karny, a "jedenastkę" w 106. minucie wykorzystał Maitland-Niles!
Dzięki temu OL, walczący niedawno o utrzymanie, wskoczył na siódmą pozycję w tabeli Ligue 1. W bieżących rozgrywkach drużynę czeka jeszcze pięć potyczek.
Hubert Kowalczyk15 Apr · 07:32