Media: agent Ronaldo spotkał się z szefami PSG

Agent Cristiano Ronaldo spotkał się z szefami PSG. Strony rozmawiały o ewentualnym transferze Portugalczyka - twierdzi dziennik "Diario Gol".
W ostatnim czasie media znów zaczęły informować, że Ronaldo jest niezadowolony ze swojej sytuacji w Realu. Portugalczyk domaga się podwyżki, której nie chce mu dać Florentino Perez. Nie czuje się też doceniany przez klub - spekulacje transferowe, choćby te dotyczące Roberta Lewandowskiego, odczytuje jako votum nieufności. Piłkarz miał już nawet poprosić szefa "Królewskich", by po sezonie pozwolił mu zmienić pracodawcę.
Wstępem do transferu mogło być spotkanie Jorge Mendesa z przedstawicielami PSG, do którego doszło w jednym z hoteli w Madrycie. Wicemistrzowie Francji uchodzą za jedyny klub, który ma możliwości finansowe pozwalające sprowadzić Portugalczyka.
Ronaldo w tym sezonie wystąpił w piętnastu meczach Realu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich dziesięć goli i zaliczył trzy asysty. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.