Media: AS Roma poważnie zainteresowana graczem Legii Warszawa. Konkretna kwota na stole

Media: AS Roma poważnie zainteresowana graczem Legii Warszawa. Konkretna kwota na stole
Insidefoto/Pressfocus
Jordan Majchrzak może na stałe dołączyć do AS Romy. O szczegółach poinformował Paweł Gołaszewski, dziennikarz tygodnika "Piłka Nożna".
Majchrzak rozpoczynał karierę w akademii Legii Warszawa. Nie udało mu się jednak zadebiutować w seniorskiej ekipie "Wojskowych".
Dalsza część tekstu pod wideo
Kilka miesięcy temu nastolatek trafił do "Wiecznego Miasta". AS Roma zdecydowała się na roczne wypożyczenie środkowego napastnika.
Majchrzak dobrze odnalazł się po przenosinach na Półwysep Apeniński. Niedawno Polak został zauważony przez Jose Mourinho, dzięki czemu dołączył do treningów z pierwszą drużyną "Giallorossich".
18-latek został nawet powołany przez Portugalczyka na mecze z Bologną, Milanem i Genoą. Nie doczekał się jednak oficjalnego debiutu w seniorach Romy.
Mimo wszystko klub jest zadowolony z polskiego snajpera. Paweł Gołaszewski przekazał, że Włosi są poważnie zainteresowani wykupem Majchrzaka.
W ramach wypożyczenia rzymianie zapewnili sobie opcję wykupu zawodnika Legii. Według dziennikarza "Piłki Nożnej" klauzula nastolatka opiewa na 700 tys. euro oraz bonusy. Roma miała rozważać zapłatę tej kwoty już w styczniowym okienku, jednak ostatecznie odłożyła decyzję na lato. Istnieje spora szansa na to, że Majchrzak zostanie wykupiony przez zespół ze Stadio Olimpico.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos02 Feb 2023 · 15:05
Źródło: Piłka Nożna

Przeczytaj również