Media: Fenerbahce chce sprzedać Szymańskiego. Wytypowało już następcę Polaka

Media: Fenerbahce chce sprzedać Szymańskiego. Wytypowało już następcę Polaka
ANP / pressfocus
Sebastian Szymański w tym sezonie bardzo dobrze spisuje się w tureckim Fenerbahce. Fotomac twierdzi, że klub chce sprzedać Polaka i wytypował już jego następcę.
Ofensywny piłkarz trafił do Stambułu minionego lata. Szybko stał się jedną z największych gwiazd drużyny i wzbudził zainteresowanie silniejszych klubów.
Dalsza część tekstu pod wideo
W ostatnim czasie Szymańskiego łączono między innymi z Napoli, Bayerem Leverkusen oraz Tottenhamem. Coraz więcej wskazuje na kolejny transfer piłkarza.
Według tureckich mediów ku takiemu scenariuszowi coraz bardziej skłania się samo Fenerbahce. Klub oczekuje za Polaka około 30 milionów euro.
Co więcej, polowa tej sumy ma zostać spożytkowana na następcę Szymańskiego. Ten został już nawet wytypowany, o czym pisze turecki Fotomac.
Zdaniem tamtejszych dziennikarzy na radarze ekipy ze Stambułu znajduje się Cameron Puertas. To zawodnik belgijskiego Royale Union Saint-Gilloise.
Fenerbahce musi się jednak mieć na baczności. O piłkarza zabiega bowiem także największy rywal ekipy ze Stambułu, Galatasaray, które zmierza po kolejny mistrzowski tytuł.

Przeczytaj również