Media: Gigantyczna oferta za Mbappe dla PSG! Klub z Anglii chce ubiec Real Madryt, wielkie pieniądze na stole
PSG chce zrobić wszystko, aby nie stracić Kyliana Mbappe za darmo po wygaśnięciu jego kontraktu. Dziennikarz "El Chiringuito", Edu Aguirre, twierdzi, że do Paryża wpłynęła gigantyczna oferta z Premier League.
24-latek niedawno oficjalnie przyznał, że nie przedłuży wygasającej w czerwcu 2024 roku umowy z obecnym pracodawcą. Jeśli nie zmieni zdania, być może będzie musiał odejść już tego lata.
Takie jest przynajmniej stanowisko PSG, które nie wyobraża sobie straty Mbappe za darmo. Żadnych wątpliwości w tej sprawie nie pozostawił podczas środowej konferencji prasowej Nasser Al-Khelaifi.
Według najnowszych doniesień "RMC Sport" piłkarz został wyceniony na 200 milionów euro. Głównym faworytem do jego sprowadzenia jest Real Madryt. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Jak się okazuje, "Królewscy" mogą mieć konkurencję. Tak wynika przynajmniej z doniesień dziennikarza "El Chiringuito", Edu Aguirre. Twierdzi on, że do Paryża wpłynęła już nawet konkretna oferta.
Pochodzi ona rzecz jasna z angielskiej Premier League. O uprzedzenie Realu stara się Liverpool, który ma za sobą niezbyt udany sezon. Anglicy są skłonni wyłożyć wielkie pieniądze.
Zdaniem Aguirre ekipa z Anfield pozostaje w gotowości, aby spełnić żądania PSG. Ekipa z Premier League proponuje 200 milionów euro. Pozostaje pytanie, czy na grę w Liverpoolu chętny będzie sam Mbappe, który jest podobno zdecydowany na grę dla "Los Blancos".