Media: Jest decyzja ws. Drągowskiego. Panathinaikos ma jasny plan

Media: Jest decyzja ws. Drągowskiego. Panathinaikos ma jasny plan
Stefanos Kyriazis / pressfocus
Bartłomiej Drągowski przebywa obecnie na wypożyczeniu w Panathinaikosie Ateny. Jak informuje grecki portal BN Sports, zapadła już decyzja ws. wykupienia reprezentanta Polski.
Golkiper pierwszą część sezonu spędził w Spezii, która rywalizowała na poziomie Serie B. Zimą zdecydował się na wyjazd z Włoch - został zawodnikiem Panathinaikosu Atenty.
Dalsza część tekstu pod wideo
Grecy wypożyczyli Drągowskiego do końca obecnego sezonu. Zapewnili sobie także prawo pierwokupu piłkarza za cztery miliony euro.
Dziennikarze portalu BN Sports przekonują, że "Koniczynki" są zadowolone z gry Polaka. Chcą, aby golkiper został w klubie na dłużej.
Nie zamierzają jednak płacić ustalonej wcześniej ceny. Mają nadzieję na to, że sumę transferu uda się obniżyć. Chcą negocjować.
Szansy upatrują w tym, że Spezia bardzo przeciętnie radziła sobie w Serie B. W pewnym momencie klubowi groził nawet spadek na trzeci poziom rozgrywkowy.
Do tej pory Drągowski rozegrał 16 oficjalnych spotkań w barwach Panathinaikosu. Sześciokrotnie zachował czyste konto. Niemiecki Transfermarkt wycenia go na 2,4 miliona euro.

Przeczytaj również