Media: Karol Świderski przeszedł badania. Są przecieki z PZPN

Media: Karol Świderski przeszedł badania. Są przecieki z PZPN
Paweł Andrachiewicz / Press Focus
Są kolejne informacje na temat stanu zdrowia Karola Świderskiego. Wygląda na to, że skończyło się na strachu.
Świderski wyróżniał się w pierwszej połowie meczu z Czechami. Po przerwie nie wrócił na boisko. Powodem była jego nagła niedyspozycja.
Dalsza część tekstu pod wideo
Napastnik Charlotte FC poczuł się na tyle źle, że zemdlał w drodze do szatni. Szybko odzyskał przytomność, ale został przewieziony do szpitala na badania.
Portal "Sport.pl" podał, że napastnik na noc wrócił do hotelu, w którym przebywa kadra. W sobotę miał przejść kolejne badania. Na razie nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu piłkarza.
Portal "Onet.pl" twierdzi, że Świderski pozostanie na zgrupowaniu. Będzie zatem do dyspozycji Michała Probierza na towarzyski mecz z Łotwą, który odbędzie się we wtorek.
Nie wiadomo jeszcze, czy selekcjoner będzie mógł skorzystać z usług Piotra Zielińskiego i Pawła Bochniewicza. Pierwszy z nich z powodu choroby w ogóle nie znalazł się w składzie na mecz z Czechami. Drugi zagrał w pierwszym składzie, ale opuścił boisko z powodu urazu pleców.
Na pewno z Łotwą nie zagrają Mateusz Łęgowski i Patryk Peda. Obaj zawodnicy dołączyli do kadry młodzieżowej, która przygotowuje się do spotkania z Niemcami.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski18 Nov 2023 · 13:53
Źródło: sport.pl, onet.pl

Przeczytaj również