Media: Kluczowa postać odchodzi z Legii! Rewolucji ciąg dalszy

Ciąg dalszy zmian w Legii Warszawa! Jak donosi Przegląd Sportowy Onet, z klubu odejdzie Marek Śledź, dotychczasowy dyrektor akademii "Wojskowych".
W przeszłości Śledź pracował w akademii Rakowa Częstochowa. Z biegiem czasu przestał dogadywać się tam z Markiem Papszunem.
Właśnie to był jeden z powodów, dla którego działacz w 2022 roku odszedł do Legii Warszawa. Kilka lat później przy Łazienkowskiej trenerem został Papszun.
Nie jest więc wielkim zaskoczeniem, że teraz Śledź odchodzi z Legii. Jak donosi Przegląd Sportowy Onet, decyzja w tej sprawie została już podjęta.
Dotychczasowy szef akademii Legii poinformował współpracowników o swojej decyzji. Dotychczasowe stanowisko zajmował będzie tylko do końca lutego.
Według medialnych doniesień Śledź zabiega o stanowisko prezesa Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Pierwszoligowiec od pewnego czasu blisko współpracuje z Legią.'
Kto zostanie następcą Śledzia? Tu decyzji jeszcze nie podjęto. Wśród kandydatów do roli szefa klubowej akademii wymieniani są Artur Kolator, Wojciech Tomaszewski, Jacek Zieliński, Piotr Zasada czy Rafał Matusiak.