Media: Mecze Liverpoolu i Man City w TVP Sport?! Wielki ruch na rynku
Coraz więcej wskazuje na to, że prawa do pokazywania Pucharu Anglii zmienią swojego właściciela. Polscy kibice z pewnością się ucieszą.
W poniedziałek gruchnęły ciekawe wieści w sprawie zmian na rynku telewizyjnym. Od wtorku spotkania w ramach Pucharu Króla będą pokazywane na antenie Eleven Sports, co potwierdziła sama stacja.
Jak się okazuje, nie jest to jedyna ważna informacja dla kibiców. Wygląda na to, że nowego właściciela będzie również miał Puchar Anglii.
Z informacji podanej przez Mateusza Borka na Kanale Sportowym wynika, że na ostatniej prostej mają być negocjacje dotyczące wykupu praw przez TVP Sport. To zaś oznacza, że mecze z udziałem największych klubów na Wyspach będą do obejrzenia w otwartej telewizji.
- Myślę, że za chwilę Puchar Anglii będzie dostępny na polskim rynku, konkretnie w TVP Sport - powiedział Borek w Kanale Sportowym.
Zmagania w ramach 1/32 finału ruszą na początku stycznia. Do gry przystąpią m.in. Manchester City, Arsenal, Chelsea czy Liverpool.
Od dłuższego czasu na antenach TVP Sport można również oglądać rozgrywki w ramach STS Pucharu Polski, Betclic 1 Ligi czy Betclic 2 Ligi.