Media: Możliwy sensacyjny transfer Ansu Fatiego. Napastnik na celowniku ligowego rywala FC Barcelony

Media: Możliwy sensacyjny transfer Ansu Fatiego. Napastnik na celowniku ligowego rywala Barcelony
ANP / pressfocus
Ansu Fati może niedługo znów zmienić klub. Według medialnych doniesień inny hiszpański zespół wykazuje zainteresowanie graczem Barcelony.
Ubiegłego lata Fati tymcasowo opuścił stolicę Katalonii. Wychowanek La Masii nie figurował w planach Xaviego Hernandeza.
Dalsza część tekstu pod wideo
"Blaugrana" oddała piłkarza na roczne wypożyczenie do Brighton. Na razie trudno uznać, aby 21-latek wykorzystał swoją szansę w ekipie Roberto De Zerbiego.
W tym sezonie Ansu wystąpił w 27 spotkaniach "Mew", notując tylko cztery bramki i jedną asystę. Szerzej o jego problemach ze zdrowiem i utrzymaniem formy pisaliśmy TUTAJ.
Według hiszpańskich mediów latem Barcelona spróbuje pozbyć się Fatiego. Adrian Sanchez z Mas Que Pelotas przekazał, że Valencia jest zainteresowana 21-latkiem.
"Nietoperze" chciałyby pozyskać wszechstronnego napastnika, który mógłby grać u boku Hugo Duro. Zawodnik "Barcy" ma spełniać kryteria określone przez działaczy z Estadio Mestalla.
Valencia optowałaby za wypożyczeniem Fatiego. Z kolei Barcelona wolałaby spieniężyć piłkarza, aby podreperować swoją sytuację finansową. Niedługo oba kluby mogą rozpocząć oficjalne rozmowy w tej sprawie.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos07 Apr · 17:21
Źródło: Adrian Sanchez

Przeczytaj również