Media: Napastnik odejdzie z Jagiellonii Białystok. Był dużym niewypałem transferowym

Media: Napastnik odejdzie z Jagiellonii Białystok. Był dużym niewypałem transferowym
Michal Kosc / PressFocus
Coraz więcej wskazuje na to, że przygoda Andrzeja Trubehy w Jagiellonii Białystok dobiegła końca. Według dziennikarza Kuby Seweryna napastnik trafi do Bruk-Betu Termalica.
Andrzej Trubeha dołączył do Jagiellonii w 2021 roku. Napastnik był po serii udanych lat spędzonych w niższych ligach - na czwartym poziomie rozgrywkowym mógł pochwalić się 21 golami w 36 meczach.
Dalsza część tekstu pod wideo
Awans sportowy przerósł jednak możliwości rosłego piłkarza. Jego pobyt w Białymstoku okazał się całkowitym fiaskiem, bowiem do tej pory ofensywny zawodnik zdobył zaledwie jedną bramkę w Ekstraklasie.
Coraz więcej wskazuje na to, że dorobku nie uda się poprawić. Według Kuby Seweryna Trubeha przejdzie do Bruk-Betu Termalica.
Informacje dziennikarza "Sport.pl" sprecyzował Paweł Gołaszewski. Poinformował on, że napastnik przeniesie się do klubu z Fortuna 1. Ligi na zasadzie transferu definitywnego.
Tym samym drużyna z Niecieczy wykupi zawodnika Jagiellonii na zaledwie kilka miesięcy przed końcem umowy, którą podpisał główny zainteresowany. Bieżący kontrakt ważny jest do 30 czerwca 2023 roku, ale Trubeha ma trafić do Bruk-Betu już tej zimy.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk08 Feb 2023 · 07:25
Źródło: Kuba Seweryn, Paweł Gołaszewski

Przeczytaj również