Media: Następca Xaviego wybrany! Nowy trener o krok od Barcelony

Media: Następca Xaviego wybrany! Nowy trener o krok od Barcelony
Acero / pressfocus
FC Barcelona jeszcze w tym miesiącu może ogłosić nazwisko trenera, który poprowadzi drużynę w przyszłym sezonie. O szczegółach informuje jeden z dziennikarzy El Chiringuito.
Po porażce z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów "Blaugrana" będzie musiała prawdopodobnie pogodzić się z tym, że zakończy ten sezon bez żadnego trofeum. Ma jeszcze teoretyczne szanse na obronę mistrzostwa Hiszpanii.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na niedzielny wieczór zaplanowano El Clasico. "Barca" myśli jednak nie tylko o tym meczu, ale także o kolejnych rozgrywkach. Musi bowiem szukać nowego trenera.
Już niespełna trzy miesiące temu odejście ze stanowiska po sezonie zapowiedział Xavi. Władze klubu próbowały zatrzymać Hiszpana, ale ten jak dotąd pozostał nieugięty.
Przez długi czas z mistrzami Hiszpanii łączono między innymi Hansiego Flicka, Roberto De Zerbiego oraz Thomasa Tuchela. Ostatnio sytuacja się jednak zmieniła.
Zdecydowanie najbliżej angażu w pierwszej drużynie Barcelony jest Rafael Marquez. Potwierdza to dziennikarz El Chiringuito, Jose Alvarez.
Według jego informacji "Blaugrana" jest o krok od awansowania Meksykanina, który obecnie odpowiada za wyniki klubowych rezerw. Oficjalnego komunikatu można spodziewać się po El Clasico.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik18 Apr · 07:18
Źródło: El Chiringuito

Przeczytaj również