Media: Niespodziewany ruch Legii! Chce sprowadzić nowego napastnika
Choć okienko transferowe w Polsce jest już zamknięte, to Legia Warszawa może mieć wkrótce nowego napastnika. O planie "Wojskowych" informuje Marcin Szymczyk z Legia.net.
Letnie okno transferowe zamknęło się w naszym kraju w poniedziałek o północy. Są jednak kraje, gdzie wciąż jest ono otwarte. Tak jest choćby w przypadku Grecji.
Tamtejszy Aris Saloniki chce sprowadzić Migouela Alfarelę z Legii Warszawa i złożył właśnie nową ofertę. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Sytuacja Francuza zmieniała się w ostatnim czasie wielokrotnie. Niedawno planowano go sprzedać, lecz wszystko pokrzyżowała poważna kontuzja Jean-Pierre'a Nsame.
Ostatecznie pozwolono na transfer Ilji Szkurina do GKS-u Katowice. Pozyskano natomiast Antonio Colaka oraz Miletę Rajovicia.
Jak donosi Marcin Szymczyk z Legia.net, po sprzedaży Alfareli "Wojskowi" planują jednak sprowadzić jeszcze jednego snajpera. Będzie to możliwe, ale jest jeden warunek - musi to być zawodnik, który przed zamknięciem okna transferowego w Polsce nie miał klubu.
Nowy snajper Legii nie będzie mógł jednak pomóc drużynie w Lidze Konferencji. Termin zgłoszeń do fazy ligowej upłynął 2 września.