Media: Nowe wieści ws. kontuzji reprezentanta Polski! Wiadomo, co z szansami na występ z Walią

Media: Nowe wieści ws. kontuzji reprezentanta Polski! Wiadomo, co z szansami na występ z Walią
Mateusz Porzucek / pressfocus
Przemysław Frankowski wciąż nie trenuje z resztą drużyny przed finałem baraży o EURO 2024. Przegląd Sportowy Onet podał jednak nowe wieści na temat reprezentanta Polski.
Piłkarz Lens doznał urazu podczas czwartkowego starcia z Estonią. Nie wyszedł na drugą połowę meczu na PGE Narodowym. Kontuzja nie okazała się na szczęście zbyt poważna.
Dalsza część tekstu pod wideo
Rozpoczęła się walka z czasem, aby Frankowski był do dyspozycji selekcjonera na mecz z Walią. Wszechstronny piłkarz postrzegany jest jako pewniak do gry w pierwszym składzie.
Ani w sobotę, ani w niedzielę nie ćwiczył jednak z resztą zespołu. Trenował jedynie indywidualnie. Więcej na ten temat pisaliśmy wcześniej TUTAJ.
Przemysław Frankowski po golu na 1:0 w meczu z Estonią
Screen z X
Teraz nowe wieści na temat Frankowskiego podaje Przegląd Sportowy Onet. Według Dariusza Dobka jest spora szansa na to, że piłkarz zagra z Walią. Decyzja ma zapaść w poniedziałek.
- Jego szanse na wykurowanie się do wtorku określane są jako duże. Kluczowe będzie to, czy Frankowski zdoła odbyć w trening przedmeczowy z drużyną - czytamy.
W poniedziałek Polacy wylecą do Cardiff. Na miejscu z dziennikarzami spotka się między innymi selekcjoner, Michał Probierz, który z pewnością zostanie zapytany o stan Frankowskiego.
Przemysław Frankowski w meczu Polska - Estonia
Adam Starszynski / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik24 Mar · 19:41
Źródło: Przegląd Sportowy Onet

Przeczytaj również