Media: Nsame zmienia klub w Polsce. Ujawniono szczegóły transferu
Jean-Pierre Nsame nie przedłuży kontraktu z Legią Warszawa i za chwilę zmieni otoczenie na zasadzie wolnego transferu. Jego nowym klubem zostanie Pogoń Szczecin. Wkrótce ma podpisać umowę.
W ubiegłym sezonie Jean-Pierre Nsame borykał się z kontuzją ścięgna Achillesa, przez co stracił znaczną część rozgrywek. Na jego koncie znalazło się 19 występów, 11 bramek oraz jedno ostatnie podanie.
Z racji tego, że kontrakt Kameruńczyka obowiązywał już tylko do 30 czerwca, przyszłość napastnika stanęła pod dużym znakiem zapytania. Już wiadomo jednak, że współpraca obu stron się zakończy.
Jak informował w poniedziałek redaktor naczelny Meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk, piłkarz Legii stawił się na testach medycznych w Pogoni Szczecin. Więcej na temat tego ruchu pisaliśmy już TUTAJ.
Teraz nowe wieści na temat przyszłości Nsame podał Piotr Koźmiński z serwisu Goal.pl. Jak czytamy, Nsame przeszedł już wspomniane testy i jeszcze dziś ma podpisać roczny kontrakt z "Portowcami". W umowie znajdzie się również możliwość jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Pogoń wygrała batalię o gracza z Wieczystą Kraków. Piłkarz do końca wahał się, gdzie zagra, lecz finalnie wybrał przeprowadzkę do Szczecina.
O pozyskanie Nsame miał zabiegać nowy trener "Portowców", Oscar Garcia. Przed przylotem na testy doszło nawet do ich rozmowy.