Media: Oto personalia aresztowanego reprezentanta Anglii. Wiadomo, co się stało

Media: Oto personalia aresztowanego reprezentanta Anglii. Wiadomo, co się stało
Twitter Screen
The Sun przekazało najnowsze informacje ws. niedawnego zatrzymania reprezentanta Anglii. W ręce policji miał trafić Ivan Toney.
W miniony weekend brytyjskie media obiegły sensacyjne wieści. BBC poinformowało, że policjanci aresztowali 29-letniego reprezentanta Anglii pod zarzutami dwóch napaści i udziału w bójce, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz nowe światło na całą sprawę rzuciło The Sun. Dziennik przekazał, że do zdarzenia doszło w Soho, czyli centralnej części londyńskiej dzielnicy West End.
W centrum zamieszania miał znaleźć się Ivan Toney oraz jego partnerka. Brytyjska gazeta poinformowała, że 29-latek przemierzał korytarz jednego z tamtejszych lokali i został zaczepiony przez grupę mężczyzn.
The Sun przekazało, że jeden z klientów baru rozpoznał Anglika i chwycił go za kark, chcąc zrobić sobie z nim zdjęcie. Reakcja snajpera na naruszenie przestrzeni intymnej miała być natychmiastowa.
Toney miał momentalnie się zdenerwować i wyprowadzić uderzenie głową. Według zeznań świadków z czoła mężczyzny, który zaczepił piłkarza, zaczęła sączyć się krew.
- To supergwiazda, zarabia pół miliona dolarów tygodniowo w Arabii Saudyjskiej. Miał na sobie biżuterię i naprawdę fajny zegarek. Mógł pomyśleć, że próbują go zaatakować, żeby mu je zabrać - mówił informator The Sun.
Niedługo po zdarzeniu w barze pojawiła się policja. Funkcjonariusze poprosili piłkarza o jego personalia, a następnie aresztowali go pod zarzutami dwóch napaści i udziału w bójce. Poszkodowany zaś trafił do szpitala.
Toney nie spędził w areszcie zbyt wiele czasu - kilka godzin po zatrzymaniu został zwolniony za kaucją. The Sun przekazało, że śledztwo w jego sprawie wciąż trwa.
Filip - Węglicki
Filip WęglickiWczoraj · 08:28
Źródło: BBC, The Sun

Przeczytaj również