Media: Oto pierwsze zimowe wzmocnienie Lecha Poznań

Media: Oto pierwsze zimowe wzmocnienie Lecha Poznań
YT
"Przegląd Sportowy" informuje, że Juliusz Letniowski z Bytovii Bytów będzie pierwszym zimowym wzmocnieniem Lecha Poznań.
Według nieoficjalnych doniesień, "Kolejorz" zapłaci za młodego zawodnika 300 tysięcy złotych, Letniowski podpisze kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.
20-latek wybrał ofertę z Poznania, choć propozycję złożyły mu również Lechia Gdańsk i Jagiellonia Białystok.
Pomocnik w rundzie jesiennej  pierwszej ligi zdobył siedem goli i dołożył do nich trzy asysty.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz10 Jan 2019 · 19:50
Źródło: przegladsportowy.pl

Dyskusja

Przeczytaj również