Media: Piotr Stokowiec wróci do Ekstraklasy? Szykuje się trenerska zmiana w przerwie reprezentacyjnej

Media: Piotr Stokowiec wróci do Ekstraklasy? Szykuje się trenerska zmiana w przerwie reprezentacyjnej
Piotr Matusewicz / PressFocus
Piotr Stokowiec od blisko roku pozostaje bez pracy po zwolnieniu z Zagłębia Lubin. Łódzki oddział "Gazety Wyborczej" podaje, że doświadczony trener jest głównym kandydatem do objęcia jednego z ekstraklasowych klubów.
W tym sezonie pracę stracił już między innymi były opiekun Widzewa Łódź, Janusz Niedźwiedź. Teraz szkoleniowca może zmienić drugi z łódzkich klubów, ŁKS.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wyniki drużyny pod wodzą Kazimierza Moskala są bowiem bardzo rozczarowujące. Beniaminek przegrał aż osiem z jedenastu dotychczasowych spotkań w lidze.
W efekcie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, będąc jednym z głównych kandydatów do spadku. Za słabe wyniki posadą ma zapłacić Moskal.
Jak donosi łódzki oddział "Gazety Wyborczej", los obecnego szkoleniowca jest w zasadzie przesądzony. Wytypowano już nawet jego następcę.
Tym ma zostać Piotr Stokowiec. Niedawno tego trenera łączono między innymi z chorzowskim Ruchem. Teraz znalazł się na celowniku innego beniaminka.
Na razie nie wiadomo jednak, czy rozmowy ws. umowy dla byłego opiekuna Lechii Gdańsk i Zagłębia Lubin już się rozpoczęły. Tak czy inaczej, władze ŁKS-u chciałyby go zatrudnić.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik09 Oct 2023 · 19:56
Źródło: Lodz.wyborcza.pl

Przeczytaj również