Media: PSG chciało Yamala. Barca odrzuciła fortunę

Media: PSG chciało Yamala. Barca odrzuciła fortunę
Luka Stanzl / pressfocus
W trakcie letniego okienka transferowego PSG złożyło ofertę za Lamine Yamala. FC Barcelona nie miała jednak wątpliwości i odrzuciła gigantyczną propozycję.
Lamine Yamal błyszczy na EURO 2024. W półfinale przeciwko Francji skrzydłowy zdobył piękną bramkę. Przyczynił się tym samym do zwycięstwa 2:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
W ten sposób Hiszpan tylko nakręcił spiralę zainteresowania. Jego talent robi wrażenie na wszystkich, a o transferze marzą najbogatsze kluby. Wydaje się jednak, że nikt nie wyjdzie poza fazę niezrealizowanych pragnień.
Ostatnio FC Barcelona odrzuciła ofertę PSG. Nicolo Schira przekazał, że paryżanie wyłożyli na stół ponad 200 milionów euro. Zamierzali uczynić z 16-latka najdroższego zawodnika w historii.
O transferze nie ma jednak mowy. Joan Laporta postrzega Yamala jako piłkarza nie na sprzedaż. Tym samym "Blaugrana" jest gotowa do blokowania kolejnych transakcji.
Młodziutki Hiszpan ma na swoim koncie już 51 meczów w barwach katalońskiej drużyny, zdobył w nich siedem bramek i dorzucił 10 asyst. Jego umowa obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk10 Jul · 15:51
Źródło: Nicolo Schira

Przeczytaj również