Media: Real odwoła się od czerwonej kartki dla Ramosa. Decyzję sędziego uważa za niesłuszną

Media: Real odwoła się od czerwonej kartki dla Ramosa. Decyzję sędziego uważa za niesłuszną
Marcos Mesa Sam Wordley/Shutterstock
Hiszpańskie media informują, że Real Madryt odwoła się od czerwonej kartki dla Sergio Ramosa. Włodarze "Królewskich" uważają, że kara dla zawodnika była zbyt surowa.


Hiszpański defensor został wyrzucony z boiska po faulu na Lionelu Messim w 77 minucie. Sam zawodnik tuż po spotkaniu stwierdził, że arbiter niesłusznie pokazał mu czerwoną kartkę.


- Czerwona kartka to przesada. Żółta byłaby właściwa. Nawet go nie dotknąłem. Nie chciałem nikomu zrobić krzywdy - mówił.


Podobnego zdania są władze Realu Madryt. Hiszpański dziennik "AS" donosi, że "Królewscy" nie zgadzają się z decyzją sędziego Alejandro Jose Hernandeza Hernandeza i złożą w tej sprawie odwołanie.


Real Madryt przegrał wczoraj na Santiago Bernabeu z FC Barceloną 2:3.

Przeczytaj również