Media: Real rezygnuje z francuskiego talentu. Postawi na innego zawodnika

Media: Real rezygnuje z francuskiego talentu. Postawi na innego zawodnika
Philippe Lecoeur / pressfocus
Real w cieniu zapowiadanego transferu Kyliana Mbappe planuje inne ruchy kadrowe. W Madrycie miała zapaść decyzja w sprawie kształtu defensywy.
Po zakończeniu sezonu z Realem ma się pożegnać Nacho Fernandez. Strata doświadczonego defensora może być dotkliwa. 34-latek zabezpieczał różne pozycje w obronie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Długo mówiło się, że następcą Nacho zostanie Leny Yoro. 18-latek jest niezwykle utalentowany. Mimo młodego wieku w tym sezonie zaliczył 43 występy w barwach Rennes. Szybko zwróciły na niego uwagę najlepsze europejskie kluby. W Rennes zacierają ręce - cena szybowała w górę.
Anton Meana w radiu SER podał, że właśnie z powodów finansowych Yoro nie trafi do Madryt. Według niego Real nie chce płacić fortuny za tego młodego gracza.
W tej sytuacji Nacho w Realu może zostać zastąpiony przez Rafę Marina. 21-latek w tym sezonie przebywał na wypożyczeniu do Alaves. W jego barwach rozegrał 31 meczów w La Liga.
Maena twierdzi, że kluby, które interesowały się Marinem, dostały już informację, że piłkarz zostanie w Madrycie. W trakcie okresu przygotowawczego ma udowodnić, że nadaje się do roli czwartego stopera "Królewskich".
A co z Yoro? Niewykluczone, że i tak czeka go wielki transfer. Interesuje się nim oczywiście Paris Saint-Germain.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski14 May · 14:44
Źródło: SER

Przeczytaj również