Media: Real zdecydował ws. Valverde i Tchouameniego! Wiadomo, co z El Clasico

Media: Real zdecydował ws. Valverde i Tchouameniego! Wiadomo, co z El Clasico
IMAGO / pressfocus
Real Madryt wszczął w czwartek postępowanie wobec Aureliena Tchouameniego oraz Federico Valverde. Jak donosi El Pais, "Królewscy" podjęli już decyzję ws. piłkarzy.
Do pierwszej głośnej sprzeczki między piłkarzami doszło w środę. Z boiska treningowego głośna kłótnia przeniosła się do szatni.
Dalsza część tekstu pod wideo
O sprawie napisały media, ale to nie utemperowało zawodników. Wręcz przeciwnie - podczas czwartkowych zajęć doszło do jeszcze większej kłótni, gdy Valverde zarzucił koledze z drużyny wynoszenie informacji do dziennikarzy.
Urugwajczyk w szatni miał uderzyć głową o stół. Efektem było duże rozcięcie i wizyta w szpitalu. Valverde nie zagra w najbliższym El Clasico.
Jak donosi El Pais, w spotkaniu z FC Barceloną prawdopodobnie zobaczymy natomiast Tchouameniego. Francuz normalnie trenował w piątek z resztą drużyny.
Real po incydencie poinformował o wszczęciu dochodzenia. Według medialnych informacje decyzja już zapadła. Żaden z graczy nie zostanie odsunięty od zespołu. Jedyną karą ma być grzywna dla obu zawodników.
Real musi w niedzielę wygrać z FC Barceloną, jeśli chce zachować choćby teoretyczne szans na mistrzostwo kraju. Początek meczu o 21:00.
Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 14:11
Źródło: El Pais

Przeczytaj również