Media: Reprezentacja Polski ma kolejny problem. Jest wstępna diagnoza kontuzji Matty'ego Casha

Media: Reprezentacja Polski ma kolejny problem. Jest wstępna diagnoza kontuzji Matty'ego Casha
Tomasz Folta / PressFocus
Matty Cash nie dokończył piątkowego starcia z Czechami (1:3). Według "TVP Sport" wątpliwym jest, aby obrońca Aston Villi wyszedł na boisko w meczu z Albanią.
Pierwsze 3. minuty spotkania z Czechami były prawdziwym koszmarem dla reprezentacji Polski. Dwa szybkie ciosy wyprowadzone przez rywali, a na dodatek kontuzja Matty'ego Casha.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nasz podstawowy obrońca musiał zejść z boiska. Bardzo szybko zastąpił go Robert Gumny, który nie zebrał jednak zbyt dobrych not za swoje spotkanie. Po zawodniku Augsburga przejechał się między innymi Artur Wichniarek, o czym przeczytacie TUTAJ.
Kilkuminutowy występ Casha również był daleki od perfekcji, niemniej liczono, że gracz z Premier League zdąży wykurować się przed spotkaniem z Albanią. Według informacji "TVP Sport" taki scenariusz jest jednak mało prawdopodobny.
Wstępna diagnoza wykazała, że kadrowicz Fernando Santosa naciągnął mięsień w nodze. Nie jest to kontuzja poważna, lecz na tyle dokuczliwa, że selekcjoner może zostać zmuszony do zrezygnowania z 25-latka.
Do tej pory zawodnik Aston Villi zagrał w 12 meczach z orzełkiem na piersi i zdobył jedną bramkę. Dla "Biało-czerwonych" debiutował jeszcze za kadencji Paulo Sousy.
Wspomniane starcie z Albanią zaplanowano już na 27 marca. Początek meczu w Warszawie o 20:45.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk25 Mar 2023 · 08:31
Źródło: TVP Sport

Przeczytaj również