Media: Szefowie PSG pomogli Marcinowi Bułce. Ładny gest ze strony byłego klubu Polaka

Media: Szefowie PSG pomogli Marcinowi Bułce. Ładny gest ze strony byłego klubu Polaka
Screen Twitter
Marcin Bułka doznał bolesnej kontuzji w trakcie pucharowego spotkania OGC Nice z PSG. Okazało się, że reprezentant Polski mógł liczyć na błyskawiczną pomoc ze strony swojego byłego klubu.
OGC Nice przegrało w ćwierćfinale Pucharu Francji z PSG 1:3 (1:2). Co więcej, Marcin Bułka kończył mecz ze złamanym nosem.
Dalsza część tekstu pod wideo
Bramkarz doskonale odbił strzał Ousmane'a Dembele, ale chwilę później zderzył się ze swoim kolegą. Jego twarz zalała się krwią, konieczne okazało się udzielenie pomocy medycznej. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Według informacji przekazanych przez portal Kanału Sportowego Bułka mógł liczyć na pomoc ze strony swoich byłych przełożonych. Losami Polaka zainteresował się bowiem Nasser Al-Khelaifi.
Nasser Al-Khelaifi
Gao Jing/Pressfocus
Szef PSG pomógł zawodnikowi w znalezieniu szpitala i najlepszej możliwej opieki medycznej. Teraz zaś Bułka czeka na maskę ochronną, w której będzie występował w najbliższych tygodniach.
Na ten moment nie wiadomo jednak, czy golkiper zagra w nadchodzącym spotkaniu OGC Nice. Póki co na takie kroki nie zgadza się sztab medyczny francuskiego klubu. Mecz z RC Lens zaplanowano na 16 marca.
Marcin Bułka, Nicea, 05.02.2024
Gwendoline le Goff / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk15 Mar · 16:38
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również