Media: Tam chcą grać w przyszłym sezonie Milik i Szczęsny. Przyszłość Polaków wyjaśniona?

Media: Tam chcą grać w przyszłym sezonie Milik i Szczęsny. Przyszłość Polaków wyjaśniona?
Alberto Gandolfo / pressfocus
W ostatnim czasie we włoskich mediach pojawiło się sporo spekulacji na temat przyszłości Arkadiusza Milika i Wojciecha Szczęsnego. Według Piotra Koźmińskiego z WP Sportowe Fakty obaj Polacy nie zamierzają jednak zmieniać otoczenia.
Napastnik "Starej Damy" niedawno podpisał kontrakt z CAA Stellar. Zmiana agencji miałaby według włoskich mediów pomóc piłkarzowi w przenosinach do Premier League.
Dalsza część tekstu pod wideo
Juventus miałby domagać się za Milika zaledwie nieco ponad czterech milionów euro. Jak się jednak okazuje, sam zawodnik nie pali się do transferu. Tak przynajmniej wynika z doniesień Piotra Koźmińskiego z WP Sportowe Fakty.
- Z tego co słyszymy w kuluarach, strzelec 17 goli dla reprezentacji Polski niemal na pewno zostanie w Turynie na nowy sezon. Milik jest szczęśliwy w Turynie - czytamy.
Podobnie sytuacja ma się w przypadku Wojciecha Szczęsnego. Włoskie media wytykają bramkarzowi duże zarobki, które są obciążeniem dla Juventusu.
I to właśnie z powodów ekonomicznych golkiper niemal na pewno będzie chciał wypełnić aktualną umowę. W innej z topowych europejskich lig trudno będzie mu o podobną pensję.
- Ekonomia to jeden z powodów, dla których w przypadku Szczęsnego według naszej wiedzy nie dojdzie latem do zmiany pracodawcy. Wojtek po sezonie klubu nie zmieni - napisano.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik12 Apr · 11:26
Źródło: WP Sportowe Fakty

Przeczytaj również