Media: Widzew Łódź walczy o zawodnika Rakowa. Młody piłkarz bez szans w Częstochowie

Media: Widzew Łódź walczy o zawodnika Rakowa. Młody piłkarz bez szans w Częstochowie
Adam Starszynski/Pressfocus
Widzew Łódź nie zamierza tracić czasu w kolejnym okienku transferowym. Portal "Weszło.com" poinformował, że do znanego zespołu może niebawem trafić gracz z Rakowa Częstochowa.
W trakcie zimowego okienka transferowego Widzew nie wypadł najlepiej. Brak wzmocnień odbił się na grze zespołu, który w drugiej rundzie miał olbrzymi kłopot z punktowaniem.
Dalsza część tekstu pod wideo
Aby uniknąć podobnych problemów, łodzianie zamierzają ściągnąć nowych graczy do zespołu Janusza Niedźwiedzia. Na liście życzeń znajdują się Luis Fernandez, Rafał Wolski, a także Wiktor Długosz.
O zainteresowaniu ostatnim z piłkarzy poinformował portal "Weszło.com", który zdradził, że 22-latek nie ma przyszłości w Rakowie. Wszystko za sprawą powrotu Deiana Sorescu - Rumun sprawił, że szanse na grę wahadłowego znacznie stopniały.
W Widzewie sprawa ta wyglądałaby nieco inaczej. Długosz mógłby bowiem rywalizować o miejsce w składzie z Mato Milosem.
W minionym sezonie, mistrzowskim dla "Medalików", wychowanek Korony Kielce uzbierał 24 występy, co przełożyło się na 527 minut spędzonych na boisku. Młodzieżowy reprezentant Polski zdołał też zanotować dwie asysty.
Na ten moment nie wiadomo, czy Raków zgodzi się na transfer definitywny, czy będzie naciskał na wypożyczenie z opcją wykupu. Sytuacja powinna się jednak wyjaśnić w najbliższych tygodniach.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk09 Jun 2023 · 14:16
Źródło: Weszło.com

Przeczytaj również