Media: Wielki klub znów chce Kiwiora. Problemem jest cena

Media: Wielki klub znów chce Kiwiora. Problemem jest cena
IMAGO / pressfocus
Włoskie media podgrzewają atmosferę wokół Jakuba Kiwiora. Według nich Polak może latem wrócić do Serie A.
Kiwior jest przymierzany do zmiany barw w trakcie każdego okna transferowego. Reprezentant Polski cieszy się sporym wzięciem zwłaszcza we Włoszech, w których w przeszłości grał dla Spezii.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zimą wokół Kiwiora krążyły Napoli, Juventus i Milan. Arsenal nie zamierzał się go pozbywać. Wiedział co robi, bo Polak wywalczył sobie miejsce w składzie po kontuzji Gabriela Magalhaesa.
Pierwszy z wymienionych klubów zamierza powalczyć o Kiwiora także w letnim oknie transferowym. Problemem mogą być wymagania Arsenalu. Cena, której żądają "Kanonierzy", czyli 35 mln euro, ma być za wysoka dla Napoli.
Drużyna Antonio Conte jest na dobrej drodze do zdobycia mistrzostwa Włoch. Na dwie kolejki przed końcem prowadzi w tabeli z dwoma punktami przewagi nad Interem Mediolan.
Kiwior w tym sezonie rozegrał 28 meczów w barwach Arsenalu. Strzelił w nich jednego gola i zanotował dwie asysty.
Kontrakt Kiwiora obowiązuje do połowy 2028 roku. "Kanonierzy" na początku 2023 roku zapłacili za niego Spezii blisko 20 mln euro.
Redakcja meczyki.pl
Marcin KarbowskiDzisiaj · 08:42
Źródło: Il Mattino

Przeczytaj również