Media: Zmiany w Cracovii. Właściciel podjął decyzję

Media: Zmiany w Cracovii. Właściciel podjął decyzję
Krzysztof Porebski / pressfocus
Cracovia może otrzymać szansę, aby wyjść na prostą. Według Weszło.com rozmowa Murata Colaka z Robertem Platkiem ma poskutkować doinwestowaniem klubu.
W Cracovii wciąż jest gorąco. Nowy trener - Bartosz Grzelak - który przejął stery w końcówce poprzedniego sezonu, wciąż nie wygrał żadnego spotkania. Na jego koncie jest siedem remisów i jedna porażka.
Dalsza część tekstu pod wideo
W bieżących rozgrywkach "Pasy" zdobyły dwa punkty w trzech kolejkach. Wynik mógłby być lepszy, gdyby szkoleniowiec miał do dyspozycji napastników. Tych jednak brakuje, również ze względu na kontuzje.
Nieciekawie miały się również sprawy w gabinetach. Wiceprezes David Amdurer zrezygnował, natomiast Mateusz Borek przekazał, że ze stanowiskiem prezesa pożegna się wkrótce Murat Colak. W ostatnich godzinach doszło do zwrotu akcji.
Colak poinformował, że jest po rozmowach z trenerem oraz właścicielem "Pasów" i zostaje w klubie. Spotkanie miało również przynieść kilka obietnic ze strony Roberta Platka. Według Weszło.com biznesmen zobowiązał się doinwestować zespół.
Celem pozostaje sprowadzenie nowej "dziewiątki", a także skrzydłowego na lewą flankę. W bieżącym okienku do Krakowa trafił już Filip Marchwiński, ale błyskawicznie złapał kontuzję. Niedysponowany jest również Wiktor Bogacz, czyli zimowy nabytek "Pasów".
Warto również dodać, że Platek powinien wkrótce wyjść do mediów. Amerykanin niechętnie udziela wywiadów, ale niebawem, również dzięki zabiegom Colaka, ma się to zmienić.

Więcej o zmianach w Cracovii w programie "Krakoska Piłka" na kanale Meczyki:

Jan - Piekutowski
Jan PiekutowskiDzisiaj · 08:59
Źródło: Weszło.com

Dyskusja

Przeczytaj również