Messi bawi się w MLS. Kolejny popis mistrza świata [WIDEO]

Świetny mecz Leo Messiego w barwach Interu Miami. Argentyńczyk strzelił dwa gole i zaliczył asystę, a jego drużyna wygrała z Nashville SC 3:1.
Mecz zaczął się pechowo dla Interu. Zespół z Miami stracił gola już w 2. minucie. Pechowcem okazał się Franco Negri, który skierował piłkę do własnej bramki.
Messi szybko wziął się do roboty. Mistrz świata doprowadził do wyrównania w 11. minucie. Co prawda po składnej akcji i wtargnięciu w pole karne przegrał pojedynek z bramkarzem rywali, ale sekundę później dostał drugą szansę. Wtedy już wpakował piłkę do pustej bramki.
Inter objął prowadzenie w 39. minucie. Messi precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego, a gola głową strzelił Sergio Busquets. To spore wydarzenie, bo Hiszpan rzadko trafia do siatki. Był to jego pierwszy gol w barwach Interu.
Messi ustalił wynik meczu w 81. minucie. Pewnie wykorzystał wówczas rzut karny.
Dla Argentyńczyka był to dziewiąty występ w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach. Jego bilans jest rewelacyjny - strzelił dziewięć goli i zanotował pięć asyst.
Inter prowadzi w tabeli Konferencji Wschodniej MLS. W dziesięciu meczach zdobył 18 punktów.
Marcin Karbowski21 Apr · 07:01