Miał stanowić o sile Liverpoolu, szykuje się do odejścia. Może tym razem odpali

Miał stanowić o sile Liverpoolu, szykuje się do odejścia. Może tym razem odpali
IMAGO / pressfocus
Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, Stefan Bajcetic pożegna się z Liverpoolem. Według Fabrizio Romano trwają rozmowy dotyczące transferu pomocnika do Hiszpanii.
Stefan Bajcetic zadebiutował w Liverpoolu w 2024 roku, otrzymał blisko pół godziny w meczu z Tottenhamem. Hiszpanowi nigdy jednak nie udało się w pełni rozwinąć swojego potencjału.
Dalsza część tekstu pod wideo
Defensywny pomocnik zmagał się z licznymi kontuzjami, cały poprzedni sezon stracił ze względu na operację. Wcześniej dopadły go urazy łydki, przywodzicieli oraz pleców.
W rozgrywkach 2024/25 Bajcetic był wypożyczony do RB Salzburg, a następnie do UD Las Palmas. Nie zdołał się odbudować. W Austrii uzbierał 19 występów, w Hiszpanii 14.
Teraz mówi się o kolejnym transferze 21-latka. "The Reds" negocjują z Getafe. Nie wiadomo jeszcze, jaką formułę miałaby transakcja.
Wychowanek Celty Vigo ma umowę ważną jedynie do 30 czerwca 2027 roku. Portal Transfermarkt wycenia piłkarza na cztery miliony euro. Jeszcze trzy lata temu rynkowa wartość Hiszpana była trzykrotnie wyższa.
Jan - Piekutowski
Jan PiekutowskiDzisiaj · 08:51
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja

Przeczytaj również