Michał Pazdan wróci do Ekstraklasy? Obrońca dostał propozycję od polskiego klubu [NASZ NEWS]

Michał Pazdan wróci do  Ekstraklasy? Obrońca dostał propozycję od polskiego klubu [NASZ NEWS]
MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Michał Pazdan w 2018 roku odszedł z Legii Warszawa do tureckiego Ankaragucu. Czy najbliższego lata wróci do Ekstraklasy? Według naszych informacji sprowadzić chce go Wisła Płock.
Michał Pazdan zadebiutował w Ekstraklasie w 2007 roku, gdy Górnik Zabrze pozyskał go z Hutnika Kraków. Później piłkarz grał jeszcze w Jagiellonii Białystok oraz Legii Warszawa.
Dalsza część tekstu pod wideo
To właśnie po epizodzie w stolicy zdecydował się na zagraniczny wyjazd. W 2018 roku Pazdan wybrał ofertę tureckiego MKE Ankaragucu, którego barwy reprezentuje do dziś.
W czerwcu tego roku piłkarzowi kończy się kontrakt z zespołem. Wszystko wskazuje na to, że nie zostanie on przedłużony. To oznacza, że były reprezentant Polski będzie to wzięcia za darmo.
Według naszych informacji w swoich szeregach chętnie widziałaby go Wisła Płock. "Nafciarze" skontaktowali się już z zawodnikiem, sondując możliwość jego sprowadzenia.
Pazdan ma jeszcze nieco czasu na decyzję. Wydaje się mocno prawdopodobne, że wkrótce będzie miał nieco więcej ofert z różnych stron. Doświadczony stoper, który jest do wzięcia za darmo, może się przydać wielu zespołom.
W tym sezonie 33-latek rozegrał 13 oficjalnych spotkań w barwach Ankaragucu. W kilku z nich występował nawet w roli kapitana. Ostatnio stracił jednak miejsce w jedenastce.

Przeczytaj również