"Michniewicz popełnił niesamowity błąd". Roman Kołtoń wskazał mankament byłego selekcjonera

"Michniewicz popełnił niesamowity błąd". Roman Kołtoń wskazał mankament byłego selekcjonera
Adam Starszynski / PressFocus
Roman Kołtoń skomentował poczynania Czesława Michniewicza po MŚ 2022. - Myślę, że popełnił niesamowity błąd ze swojego punktu widzenia, że na zarząd PZPN-u nie wjechał z raportem - stwierdził dziennikarz "Prawdy Futbolu" na kanale Meczyki (YouTube).
Kilka tygodni temu zakończyły się MŚ 2022. Reprezentacja Polski zakończyła swój udział na imprezie w Katarze na etapie 1/8 finału.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po turnieju wokół reprezentacji było niezwykle gorąco. Efektem tego była decyzja Cezarego Kuleszy o niekontynuowaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem, który wraz z końcem minionego roku ustąpił ze stanowiska selekcjonera drużyny narodowej.
Kilkanaście dni po powrocie z Kataru odbyło się spotkanie włodarzy PZPN-u z 52-letnim szkoleniowcem, w którym rozmawiano o tym, co działo się wewnątrz kadry podczas MŚ 2022. Zdaniem Romana Kołtonia, Michniewicz podczas tego posiedzenia nie podzielił się raportem dot. udziału kadry na tej imprezie.
- Brakuje mi rozliczenia mundialu. Myślę, że Czesław Michniewicz popełnił niesamowity błąd ze swojego punktu widzenia, że na zarząd PZPN-u nie wjechał z raportem. To było kilkanaście dni po meczu z Francją - powiedział w "Nocnych Gadkach".
- Ma asystentów. Zlecić im raport, a później przenieść to na planszę i przedstawić multimedialnie... Wolałbym rozmowę, jak ta drużyna funkcjonowała w ocenie trenera - stwierdził.
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kobielski09 Jan 2023 · 21:37
Źródło: własne

Przeczytaj również