Miedź Legnica - Piast Gliwice transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo z Ekstraklasy [TV]

Miedź Legnica - Piast Gliwice transmisja online. Wiemy, gdzie oglądać stream na żywo z Ekstraklasy [TV]
Norbert Barczyk / PressFocus
Wskazujemy, gdzie oglądać transmisję online z dzisiejszego pojedynku Ekstraklasy Miedź Legnica - Piast Gliwice. W tym artykule podajemy linka do specjalnej promocji na oglądanie tego meczu. Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 15:00.
Mecz Miedź Legnica - Piast Gliwice można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości w internecie. Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób śledzić to spotkanie online. oraz udostępniamy specjalną promocję, dzięki której można to zrobić taniej niż standardowo
Dalsza część tekstu pod wideo

Miedź Legnica - Piast Gliwice - transmisja online

Transmisja meczu Miedź Legnica - Piast Gliwice dostępna będzie na Canal+ Online, gdzie obowiązuje specjalna promocja dostępna dla czytelników Meczyki.pl. Jest to cena 39 zł (zamiast 49 zł) miesięcznie przez trzy pierwsze miesiące korzystania z platformy - KLIKNIJ TUTAJ, aby wykupić pakiet. Nigdzie nie znajdziesz niższej stawki. W ramach pakietu uzyskujemy dostęp do wszystkich kanałów Canal+ przez internet (również na aplikacji mobilnej). Oznacza to, że można oglądać m.in.: Ekstraklasę, Premier League, mecze Roberta Lewandowskiego w Barcelonie czy występy Igi Świątek.
Wynik meczu na żywo Miedź Legnica - Piast Gliwice tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Miedź Legnica - Piast Gliwice - transmisja TV

Prawa do transmitowania spotkań Ekstraklasy posiada stacja CANAL+. To właśnie na jej antenie będzie pokazywane starcie Miedź Legnica - Piast Gliwice.

Kto faworytem meczu Miedź Legnica - Piast Gliwice?

Wg bukmacherów faworytem tego spotkania jest Piast Gliwice. Kurs na gości wynosi obecnie około 2.35, na remis około 3.25, a na Miedź Legnicę około 2.97. Ostatni raz obie drużyny spotkały się ze sobą 4 września ubiegłego roku. Mecz zakończył się wtedy zwycięstwem "Piastunek" 2:1.

Zobacz kulisy ostatniego meczu Miedzi

Redakcja meczyki.pl
Cezary Junik19 Mar 2023 · 11:00
Źródło: własne

Przeczytaj również