Mistrzowie świata zostaną bez trenera?! Zagadkowe słowa Scaloniego. "Muszę się mocno zastanowić"

Mistrzowie świata zostaną bez trenera?! Zagadkowe słowa Scaloniego. "Muszę się mocno zastanowić"
Cao Can / PressFocus
Reprezentacja Argentyny niespełna rok temu sięgnęła po mistrzostwo świata, a minionej nocy pokonała na wyjeździe reprezentację Brazylii w eliminacjach do kolejnego mundialu. Wkrótce może jednak zostać bez selekcjonera.
Lionel Scaloni na zawsze zapisał się w historii argentyńskiego futbolu, przyczyniając się do zdobycia złotego medalu mistrzostw świata. Prowadzona przez niego drużyna okazała się najlepsza na mundialu w Katarze.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz Argentyna przewodzi tabeli w eliminacjach do kolejnego mundialu. Minionej nocy na słynnej Maracanie pokonała reprezentację Brazylii. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.
Okazuje się jednak, że Scaloni poważnie rozważa rezygnację z zajmowanego obecnie stanowiska. Po spotkaniu z "Canarinhos" szkoleniowiec zdecydował się na zabranie głosu na temat swojej przyszłości.
- Muszę mocno zastanowić się nad tym, co zrobić ze swoją przyszłością. Ta grupa wymaga ciągłego wysiłku, musisz mieć maksimum energii - powiedział Scaloni.
- To nie jest pożegnanie, ale poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko. Zespół potrzebuje trenera, który ma całą możliwą energię - podkreślał.
Latem przyszłego roku Argentyńczyków czeka między innymi kolejna edycja Copa America. "Albicelestes" bronić będą mistrzowskiego tytułu, po który sięgnęli w 2021 roku.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik22 Nov 2023 · 07:17
Źródło: TyC Sports

Przeczytaj również