Młody kibic Chelsea z przekazem do drużyny. Nie chciał klubowej koszulki [ZDJĘCIE]

Młody kibic Chelsea z przekazem do drużyny. Nie chciał klubowej koszulki [ZDJĘCIE]
Cosmin Iftode / shutterstock.com
Chelsea poniosła druzgocącą porażkę z Arsenalem w meczu Premier League. Na trybunach Emirates Stadium znalazł się młody kibic "The Blues", który zaapelował do piłkarzy.
We wtorek Arsenal zmierzył się z Chelsea w zaległym spotkaniu 29. kolejki Premier League. Derby Londynu zakończyły się wysokim zwycięstwem "Kanonierów" 5:0.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na trybunach Emirates Stadium znalazł się młody kibic "The Blues". Kilkuletni chłopiec trzymał w dłoniach karton, na którym znalazł się przekaz do podopiecznych Mauricio Pochettino.
Fan Chelsea nie chciał od piłkarzy ich koszulek. Zamiast tego zaapelował do zawodników, aby ci powalczyli o lepsze wyniki dla klubu.
- Nie chcę waszej koszulki. Chcę, żebyście dla nas walczyli - brzmiał napis na kartonie.
Chelsea pod wodzą Pochettino spisuje się poniżej oczekiwań. Drużyna ma na swoim koncie 47 punktów i zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w ligowej tabeli.
Oznacza to, że "The Blues" prawdopodobnie mogą zapomnieć o europejskich rozgrywkach w kolejnym sezonie. Do końca aktualnej kampanii pozostało sześć kolejek, a londyński zespół dzieli od strefy pucharowej 13 punktów.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki24 Apr · 10:49
Źródło: Twitter

Przeczytaj również