Młodzi Polacy wygrali w eliminacjach Euro. Trzy gole biało-czerwonych [WIDEO]

Reprezentacja Polski do lat 19 wygrała pierwszy mecz w eliminacjach mistrzostw Europy. Biało-czerwoni pokonali rówieśników z Kazachstanu 3:0.
Polacy turniej kwalifikacyjny zaczęli źle. W swoim pierwszym meczu przegrali z Macedonią Północną 0:2.
Z Kazachstanem musieli wygrać i podołali. Już po pierwszej połowie prowadzili dwoma golami. W 24. minucie wynik otworzył Maksymilian Dziuba, a już w doliczonym czasie do bramki trafił Kacper Śmiglewski.
Polacy ustalili wynik meczu w 59. minucie. W zamieszaniu po rzucie rożnym do siatki trafił Śmiglewski.
Zwycięstwo biało-czerwonych mogło być jeszcze bardziej okazałe. W końcówce rzutu karnego nie wykorzystał jednak Kacper Terlecki.
Polacy kolejny mecz eliminacyjny rozegrają 14 października. Ich rywalem będzie reprezentacja Niemiec.
Marcin Karbowski14 Oct 2023 · 15:29