Młodzieżowy reprezentant kraju miał przed sobą tylko pustą bramkę. Niewiarygodne, co zrobił [WIDEO]

Źródło: Twitter / @ParamountPlusAU
W trakcie jednego z meczów A-League doszło do kuriozalnej sytuacji. Piłkarz spektakularnie zmarnował stuprocentową sytuację.
W sobotę rozgrywano kolejne spotkania australijskiej ekstraklasy. Jednym z nich było starcie wiceliderów, Central Coast Mariners, z niżej notowaną ekipą Sydney FC.
Niespodziewanie to przyjezdni zdominowali mecz w początkowej fazie. Po dziesięciu minutach było 0:2. Bramki zdobyli Rhyan Grant oraz Anthony Caceres. Na 0:3 samobójczym trafieniem podwyższył Daniel Hall.
W 29. minucie rezultat powinien ulec zmianie po raz kolejny. Koszmarny błąd popełnił golkiper Central Coast Mariners, Danny Vukovic, który poślizgnął się i stracił piłkę na rzecz zawodnika rywali, Patricka Wooda.
Młodzieżowy reprezentant Australii minął bramkarza i miał przed sobą pustą bramkę. Tylko w znany sobie sposób skierował jednak futbolówkę tuż obok słupka.
Wobec dominacji Sydney FC zmarnowana okazja nie mogła mieć jednak wpływu na końcowy wynik zawodów. W drugiej odsłonie gola na 1:3 strzelił Angel Torres, lecz ostatecznie nie odmieniło to losów widowiska.