Mocne słowa rywala po kontrowersyjnym triumfie Realu Madryt! "Ktoś zdecydował" [WIDEO]

Real Madryt w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Almerię. Jeden z podopiecznych Gaizki Garitano skomentował przebieg meczu na Santiago Bernabeu.
Przez pewien czas pachniało gigantyczną sensacją w stolicy Hiszpanii. Do przerwy ekipa ze strefy spadkowej prowadziła z Realem 2:0.
Na początku drugiej połowy Jude Bellingham zdobył bramkę kontaktową, wykorzystując rzut karny. Niedługo potem Sergio Arribas skierował piłkę do siatki, ale gol został anulowany. Sędziowie dopatrzyli się w tej akcji faulu na Bellinghamie.
W 67. minucie Vinicius Junior doprowadził do remisu. Piłkarze Almerii domagali się anulowania tej bramki, utrzymując, że Brazylijczyk zagrał ręką.
Vinicius strzela gola w meczu Real - Almeria
Sędzia postanowił jednak, że Vinicius zdobył bramkę barkiem. Obrońca Almerii po ostatnim gwizdku stwierdził, że ktoś prawdopodobnie nie chciał, aby Real stracił punkty.
- Myślę, że ktoś zdecydował, że dziś nie możemy wygrać na Bernabeu i tak się stało. Nie mam nic więcej do powiedzenia - rzucił Marc Pubill na antenie stacji DAZN.
Marc Publil po mecz Real - Almeria
screen/DAZN
Po porażce Almeria nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie sześciu punktów. Ekipa ta traci już dziesięć oczek do bezpiecznej strefy.
Adam Kłos21 Jan · 18:45