"Mogą już przyznać tytuł Argentynie". Pepe szuka spisku na mistrzostwach świata. Żali się na sędziego

"Mogą już przyznać tytuł Argentynie". Pepe szuka spisku na mistrzostwach świata. Żali się na sędziego
screen
Pepe doszukuje się spisku na mundialu. Winnego porażki Portugalii z Marokiem widzi w sędzim Facundo Tello z Argentyny.
To jedna z największych sensacji w historii mistrzostw świata. Maroko awansowało do półfinału mundialu - już w fazie grupowej wysłało do domu Belgię, a później odprawiło z turnieju Hiszpanię i Portugalię.
Dalsza część tekstu pod wideo
Piłkarze drugiej z tych drużyn nie mogli pogodzić się po porażce w ćwierćfinale mundialu. Pepe zasugerował, że winę za nią ponosi arbiter.
- To niedopuszczalne, że nasz mecz prowadził Argentyńczyk po tym, co wczoraj działo się w meczu Argentyny z Holandią i narzekaniach Leo Messiego. Już teraz mogą przyznać tytuł Argentynie - wypalił Pepe.
Za co doświadczony stoper miał pretensje do Tello? W wywiadzie pomeczowym żalił się, że sędzia zbyt pobłażliwie podchodził do prób gry na czas ze strony Maroka. Jego zdaniem powinien doliczyć do drugiej połowy więcej niż osiem minut.
Portugalczycy bardzo emocjonalnie zareagowali na porażkę. Sposób, w jaki przyjął ją Cristiano Ronaldo, obejrzycie TUTAJ.
Dla Portugalii to kolejne rozczarowujące mistrzostwa świata. Ostatni raz do strefy medalowej doszli w 2006 roku. Zajęli wówczas czwarte miejsce.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski10 Dec 2022 · 18:44
Źródło: Twitter

Przeczytaj również