Mourinho dopiął swego. Duże wzmocnienie Fenerbahce

Mourinho dopiął swego. Duże wzmocnienie Fenerbahce
LaPresse / pressfocus
Jose Mourinho niedawno został trenerem tureckiego Fenerbahce. Teraz chce wzmocnić kadrę w letnim okienku transferowym. Jak donosi Fabrizio Romano, "The Special One" zdołał przekonać znanego piłkarza do porzucenia wielkich pieniędzy z Arabii Saudyjskiej,
Angaż Portugalczyka w ekipie wicemistrzów Turcji był sporym zaskoczeniem. Okazję do pracy z Mourinho może mieć między innymi reprezentant Polski, Sebastian Szymański.
Dalsza część tekstu pod wideo
"The Special One" chce zatrzymać ofensywnego pomocnika, ale wymaga także wzmocnień. W przypadku jednego z piłkarzy wziął sprawy w swoje ręce.
Allan Saint-Maximin rok temu zamienił Newcastle United na saudyjskie Al-Ahli. Na Bliskim Wschodzie dostał oczywiście bardzo duże pieniądze.
Teraz zrezygnował jednak ze znacznej części uposażenia. Było to konieczne, aby Fenerbahce stać było na sprowadzenie zawodnika.
Wicemistrzowie Turcji wypożyczą Francuza na najbliższy sezon. W tej chwili dopinane są ostatnie formalności. Ustne porozumienie zostało już zawarte.
Spora w tym zasługa Mourinho, który przekonał piłkarza do zmiany otoczenia. Jak widać, praca z "The Special One" może przyciągnąć do Stambułu ciekawych zawodników.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik10 Jul · 14:09
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również