Mourinho wprost o transferach Fenerbahce. Skreślił głośne nazwiska [WIDEO]

Mourinho wprost o transferach Fenerbahce. Skreślił głośne nazwiska [WIDEO]
Alfredo Falcone / pressfocus
Jose Mourinho został nowym trenerem Fenerbahce. Portugalczyk już teraz wyznał, jacy piłkarze nie trafią do jego zespołu, chociaż byli z takim ruchem łączeni.
W czerwcu Jose Mourinho w końcu wrócił do pracy. Po odejściu z AS Romy doświadczony szkoleniowiec czekał blisko pół roku na taką okazję. Ostatecznie przyjął propozycję z Fenerbahce.
Dalsza część tekstu pod wideo
W poniedziałek trener wystąpił na oficjalnej konferencji prasowej. Zapytano w niej między innymi o sposobność sprowadzenia Romelu Lukaku oraz Paulo Dybali. Piłkarze ci byli łączeni z tureckim gigantem w związku z przybyciem "The Special One".
- Chcę, żeby to było w 100% jasne. Nie interesuję się sprowadzeniem żadnego zawodnika AS Romy. Zero zainteresowania - podkreślił Mourinho.
Czy to oznacza, że Belg i Argentyńczyk zostaną w drużynie z Rzymu na dłużej? Niekoniecznie. Już wiadomo, że napastnikiem interesuje się Antonio Conte, który przejął stery Napoli. Pomocnik zaś może być łakomym kąskiem w związku z klauzulą odstępnego, która wynosi około 15 milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk03 Jun · 15:05
Źródło: Fenerbahce

Przeczytaj również