Mourinho zachwycony Szymańskim. Oto, co powiedział

Mourinho zachwycony Szymańskim. Oto, co powiedział
Mateusz Porzucek / pressfocus
Jose Mourinho został nowym trenerem Fenerbahce. Spotka się tam z Sebastianem Szymańskim, co Portugalczyka niezwykle cieszy. Okazuje się, że ma on bardzo dobre zdanie o reprezentancie Polski.
Następny sezon Jose Mourinho zacznie jako szkoleniowiec Fenerbahce. Doświadczony trener podpisał umowę do 30 czerwca 2026 roku. Bardzo szybko zaczął zmieniać swój skład.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z drużyną pożegnało się już czterech zawodników. Wśród nich znaleźli się Michy Batshuayi oraz Joshua King. Taki scenariusz nie grozi jednak Sebastianowi Szymańskiemu.
"Mou" jasno dał do zrozumienia, że jest podekscytowany możliwością współpracy z Polakiem. Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny portalu Meczyki.pl, ustalił, że Portugalczyk chciał pomocnika już w AS Romie. Rzymianie nie byli jednak w stanie sprostać warunkom finansowym Turków.
- Zawsze znajdował się na mojej liście kolejnych zawodników i planowanych transferów. Jestem bardzo zadowolony, że nasze ścieżki skrzyżowały się w Fenerbahce - ocenił Mourinho, cytowany przez portal NTVSpor.
Szymański jest związany z klubem od 2023 roku. Do tej pory wystąpił w 55 meczach, zdobył 13 bramek i zanotował 19 asyst.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk10 Jul · 16:20
Źródło: NTVSpor

Przeczytaj również