"Może następnym razem wygracie". Vlahović odgryzł się fanom Fiorentiny. Wcześniej był głośno obrażany [WIDEO]

"Może następnym razem wygracie". Vlahović odgryzł się fanom Fiorentiny. Wcześniej był głośno obrażany [WIDEO]
Screen z Twittera
Dusan Vlahović w niedzielę miał okazję zagrać na stadionie Fiorentiny, w której barwach występował w przeszłości. Serb padł ofiarą rasistowskich okrzyków, a sam odpowiedział kibicom w bardzo kąśliwy sposób.
Napastnik Juventusu dawniej był największą gwiazdą "Violi". Jej kibice nie wybaczyli piłkarzowi odejścia do "Starej Damy". W niedzielę we Florencji nie zamierzali tego ukrywać.
Dalsza część tekstu pod wideo
Już przed rozpoczęciem spotkania dali o sobie znać, nazywając piłkarza "cyganem". Vlahović musiał wysłuchiwać obraźliwych haseł pod swoim adresem podczas rozgrzewki.
Serb rozpoczął spotkanie z Fiorentiną na ławce rezerwowych, wchodząc na boisko w drugiej części spotkania. Przywitany został rzecz jasna przeraźliwą porcją gwizdów.
Kolejne starcie z kibicami miało miejsce już po końcowym gwizdku arbitra. Po kolejnej serii wyzwisk Vlahović rzucił w kierunku kibiców: "Może następnym razem wygracie".
Jak donoszą włoskie media, po meczu Vlahović oddał swoją koszulkę jednemu z kibiców. Fani Fiorentiny zaczęli wyzywać napastnika i obdarowanego przez niego człowieka, interweniować musiała ochrona.
- Bez względu na sytuację nigdy nie pozwól, aby emocje wzięły górę nad inteligencją - napisał Vlahović w mediach społecznościowych, odnosząc się do całego zajścia.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik06 Nov 2023 · 18:24
Źródło: football-italia.net

Przeczytaj również