"Musi zapobiec katastrofie". Anglicy w szoku. Głośny apel do Southgate'a

"Musi zapobiec katastrofie". Anglicy w szoku. Głośny apel do Southgate'a
Paul Chesterton / pressfocus
Reprezentacja Anglii w piątkowy wieczór sensacyjnie przegrała z Islandią w ostatnim meczu kontrolnym przed EURO 2024. W ogniu krytyki znalazł się Gareth Southgate.
Selekcjoner "Synów Albionu" jeszcze przed sparingiem ogłosił ostateczną listę piłkarzy, którzy pojadą na EURO 2024. Zabrakło na niej między innymi Jacka Grealisha.
Dalsza część tekstu pod wideo
W piątkowy wieczór wicemistrzowie Europy fatalnie zaprezentowali się w starciu z Islandią. Przegrali towarzyskie starcie 0:1.
Wielu kibiców za ten wynik obwinia Garetha Southgate'a. Fani uważają, że selekcjoner dokonał złych wyborów, jeśli chodzi o kadrę na EURO 2024.
- Gdybyśmy tylko mieli na ławce rezerwowych takiego gracza jak Grealish, który pomógłby nam odblokować topową islandzką obronę - ironizował jeden z kibiców, cytowany przez SportBible.com.
W podobnym tonie wypowiadają się także media. "Synowie Albionu" pierwszy mecz na EURO rozegrają 16 czerwca, gdy zmierzą się z Serbią.
- Southgate musi dokonać zmian, żeby zapobiec katastrofie - podkreślono na łamach The Sun, wskazując winnego ostatniej porażki.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik08 Jun · 08:46
Źródło: TVP Sport

Przeczytaj również