"Nadchodzi kac". Zaskakujący wpis legendy "Srok" po zwycięstwie Newcastle z PSG

PressFocus/Ben Early
Legendarny zawodnik Newcastle opublikował zaskakujący wpis po ostatnim zwycięstwie "Srok" w Lidze Mistrzów. Post emerytowanego piłkarza stał się hitem Internetu.
W środę Newcastle zmierzyło się z PSG w ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów grupy F. Spotkanie zostało rozegrane na angielskim St. James Park.
Rywalizacja z mistrzem Francji była dla Newcastle pierwszym meczem domowym w Lidze Mistrzów od ponad 20 lat. "Sroki" po raz ostatni wystąpiły w rozgrywkach podczas sezonu 2002/2003.
Strzelanie w trakcie środowej rywalizacji rozpoczął Miguel Almiron, który w 17. minucie dał prowadzenie Newcastle. W 39. minucie Dan Burn powiększył przewagę "Srok".
Na początku drugiej połowy, w 50. minucie Sean Longstaff podwyższył wynik spotkania na 3:0. Chwilę później Lucas Hernandez zdobył bramkę dla PSG.
W pierwszej minucie doliczonego czasu gry Fabian Schar strzelił ostatniego gola ustalając rezultat meczu. Newcastle pokonało PSG 4:1.
Chwilę po zakończeniu spotkania legenda "Srok" opublikowała na Twitterze zaskakujący wpis. Alan Shearer krótko podsumował zwycięstwo Newcastle dodając, że przyszła pora na świętowanie.
- W miarę upływu dni i nocy to staje się pier***oną doskonałością! Nadchodzi kac. Cóż za dyspozycja - napisał Shearer.
Nastroje Shearera prawdopodobnie podzielili bliscy Seana Longstaffa. Pomocnik Newcastle wspomniał o swoich krewnych w rozmowie z TNT Sports.
- Prawdopodobnie będą tak samo dumni, jak i pijani - mówił Anglik.
Filip Węglicki05 Oct 2023 · 16:59
Źródło: TNT Sports, Daily Mail