Nagłe wieści nt. Yamala. "Grał na lekach"

Nagłe wieści nt. Yamala. "Grał na lekach"
IMAGO / PressFocus
Problemy zdrowotne Lamine Yamala? Bojan Krkić Sr. zasugerował, że podczas starcia Girony z Barceloną nie wszystko było z nim w porządku.
W poniedziałkowy wieczór Girona wygrała 2:1 z Barceloną w meczu 24. kolejki LaLiga. Na trafienie Pau Cubarsiego odpowiedzieli Thomas Lemar oraz Fran Beltran.
Dalsza część tekstu pod wideo
Spotkanie mogłoby mieć inny przebieg, gdyby przed przerwą rzut karny wykorzystał Lamine Yamal. Tak się jednak nie stało. 18-letni Hiszpan posłał piłkę w słupek.
Całe starcie w jego wykonaniu nie należało do udanych. Mimo wielu prób niewiele mu wychodziło. Okazuje się, że jego słaba forma mogła mieć podłoże zdrowotne.
Szczegóły w rozmowie z Cadena SER zdradził Bojan Krkić Sr. Jego syn jest obecnie jednym z najbliższych współpracowników dyrektora sportowego Barcelony Deco.
- Lamine miał gorączkę przed meczem i grał na lekach. To dlatego, że rozbolał go brzuch i nie czuł się dobrze. To odbiło się na jego występie - wyjaśnił.
W obecnych rozgrywkach Yamal zanotował 32 występy, na przestrzeni których strzelił 15 goli i zaliczył 13 asyst. Jego umowa z Barceloną obowiązuje do 2031 roku.
Michał - Boncler
Michał BonclerDzisiaj · 13:32
Źródło: Cadena SER

Przeczytaj również