Najgłupsza czerwona w historii? Szok, co zrobił [WIDEO]
![Najgłupsza czerwona w historii? Szok, co zrobił [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/original/521/66c4a47b91358.jpg)
Sebastian Munoz zarobił kuriozalną czerwoną kartkę. Piłkarz postanowił "opróżnić bak" przed rzutem rożnym.
Poprzedni weekend w niższych ligach peruwiańskich stał pod znakiem kumulacji wielu spotkań. Na trzecim szczeblu Atletico Awajun zagrało z Cantorcillo.
W 72. minucie spotkania Atletico Awajun miało rzut rożny. Niedługo wcześniej doszło jednak do zatrzymania gry z uwagi na interwencję służb medycznych.
Golkiper Cantorcillo, Lucho Ruiz, doznał urazu przy interwencji. Wobec tego cała uwaga skupiła się na nim. Postanowił z tego skorzystać Sebastian Munoz.
Oczekując na wznowienie gry zawodnik Atletico Awajun pobiegł do narożnika boiska, po czym zaczął oddawać mocz na pobliskie ogrodzenie. Piłkarze Cantorcillo zwrócili na to uwagę sędziego.
Arbiter nie miał wątpliwości. Niespiesznym krokiem podszedł do Munoza, a następnie pokazał mu bezpośrednią czerwoną kartkę, zapraszając go do tunelu.
Ukarany gracz nie dowierzał surowej decyzji peruwiańskiego rozjemcy i wdał się w gorącą dyskusję. Protesty nic nie dały, a zatem musiał opuścić plac gry.
Munoz nie jest natomiast jedyny. Karani za podobne zachowania w Anglii byli już m.in. napastnik Mansfield Adi Yussuf i bramkarz Salford Max Crocombe!